وبلاگ

7 اکتبر، 2020

نقد و داوری مقالات علمی : آشنایی با روش ها، الگوهای عملی و نمونه های تخصصی

نقد و داوری مقالات علمی گامی اساسی در کمک به حفاظت از کیفیت و یکپارچگی ادبیات منتشره محسوب می شود. در این مقاله با منابعی آشنا می شوید که شما را در مسیر درست قرار داده و الگوهای مورد استفاده در نقد و ارزیابی مقالات علمی ، گزارش های نمونه را در اختیارتان قرار می دهد.

31 ژانویه، 2019

بازنویسی مقاله isi | ریوردینگ و ریفریسینگ مقاله – کیفیت عالی پارافریز

بازنویسی مقاله انگلیسی سرویس دیگری از موسسه ISIpapers برای پارافریز کامل مقاله انگلیسی می باشد. با این سرویس، یک مقاله انگلیسی به دلایل مختلفی که در این مقاله مورد بحث قرار گرفته است، بدون توجه به میزان similarity index بطور کامل از ابتدا تا انتها پارافریز و به عبارت دیگر بازنویسی می شود.

4 ژوئن، 2018

ترجمه تخصصی مقالات و گزارشات تحقیقاتی

ترجمه مقالات و گزارشات تخصصی تحقیقاتی یکی از اقسام ترجمه متون تخصصی ویژه پژوهشگران سازمانی و محققان منفرد می باشد که توسط موسسه ISIpapers با تکیه بر دانش، تجربیات فراوان و بهره گیری از مترجمان زبده به موسسات تحقیقاتی، محققان منفرد، انتشارات فنی مهندسی، و مجلات تخصصی، انجمن های مهندسی، اساتید و دانشجویان گرامی ارائه می گردد.

30 مارس، 2015

ترجمه مقاله isi | ترجمه تخصصی مقاله | ترجمه فارسی به انگلیسی

ترجمه مقاله isi ویژه خدمات ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، پروپوزال، انگیزه نامه (SOP)، پایان نامه و کتاب فارسی به انگلیسی و بطور کلی ترجمه متون و مقالات دانشگاهی به فارسی و انگلیسی توسط موسسه ISIpapers.com ارائه می گردد.

27 مارس، 2015

ویرایش مقاله isi | ویرایش نیتیو | سفارش ویرایش متن مقالات انگلیسی

ویرایش مقاله در موسسه ISIpapers.com سرویسی است که با استفاده از آن، متن انگلیسی مقالات ISI نوشته شده توسط مشتری برطبق اصول نگارش گرامری و املایی با دو امکان ویرایش نیتیو و ویرایش توسط ویراستار داخلی ویرایش می شود.